WENTYLATOR TŁOCZĄCY 280mm VA09-AP12/C-54S
WS606
SPAL AUTOMOTIVE
Brutto 1-3 dni
Ilość
DOSTĘPNY
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI PAYU
EKSPRESOWA DOSTAWA KURIEREM INPOST
14 DNI NA ZWROT ZAMÓWIENIA
Opis
WENTYLATOR OSIOWY SPAL VA09-AP12/C-54S
Dane techniczne:
- WYDAJNOŚĆ: 1400 M3/h
- GRUBOŚĆ: 62,1mm
- ŚREDNICA ŚMIGŁA: 11" 280mm
- ŚREDNICA Z OBUDOWĄ: 305mm
- NAPIĘCIE ZASILANIA: 12V
- POBÓR PRĄDU: 8,5 A